Background Image

Kinkekaart

Parim kink on meie hea tervis!

Kingi oma kallitele lähedastele ja sõpradele tervise edendamiseks ning hoidmiseks Angelic Alternatiivravi Kinkekaart.

Sellega saab kingituse saaja tasuda kõikide meie massaaži-teenuste eest, valides nende hulgast endale sobivaima.

Kinkekaardi summa saab valida just Teile sobiva.

Kodulehe kaudu tellimiseks täida allolev tellimisvorm. Peale selle täitmist saadame Teile 1 tööpäeva jooksul arve. Tellimuse summa laekumisel meieni saadame Kinkekaardi koos heade soovidega Teile sobivale aadressile 1 nädala jooksul. Samuti on võimalik tellida kinkekaardi saatmine kingisaajale elektroonilisel teel.

Postitame Kinkekaardi Teie poolt antud meiliaadressile koos Teie poolt valitud õnnitlustekstiga Teile sobival kuupäeval. Kinkekaarti on võimalik osta ka ettvõttest kohapealt. Selleks palun esita oma tellimus ja lepi kokku aeg kättesaamiseks helistades ette infotelefonil 5699 2458. Kinkekaart kehtib 6 kuud ning sellega saab tasuda kõikide Angelic Alternatiivravi massaaži-teenuste eest. 

💚 Kinkekaardi tellimise vormi täitmise juhend.

TELLIJA poolsete andmete väljad on kõik kohustuslikud täita, et saaksime võtta ühendust ja täpsustada vajadusel soovide ja lisainfo kohta ning, et saaksime pakkuda maksimaalselt kiiret ja kvaliteetset teenust omalt poolt.

KINGI SAAJA andmete kõik väljad on vajalikud täita juhul, kui kinkekaart tellitakse postitamiseks otse kingi saajale ja on soov, et Angelic Alternatiivravi saadab kinkekaardi kingi saaja e-posti või elukoha järgsele postiaadressile. 

KOMMENTAARID JA LISAINFO alale saab kirja panna kõik kommentaarid seoses kinkekaardi sisu ja kujunduse või õnnitlusteksti soovide ja muu taolisega.

TELLI KINKEKAART