Background Image

Meemassaaž

Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid. Meega masseerimine aitab väljutada organismist jääkaineid ja stimuleerib naha aluskoe ning verevarustuse tööd.

Massaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.

Massaaži on soovitav tulla tühja kõhuga. Masseeritav keha peab olema raseeritud, puhas ja kreemitamata. Vastasel korral mesi ei imendu. Massaaž võib esimestel kordadel olla veidi valulik. See on hea, sest just valu juhatab massöörile kätte probleemsed kohad.  Reeglina on valus vaid esimene-teine seanss.  Järgnevad korrad on tunduvalt mõnusamad.

Meemassaaži tehakse enamasti seljale. Soovi korral saab meega masseerida ka keha täies ulatuses. Meega masseerimist võib kasutada ka tselluliidiravi osana. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, mille tulemusena muutub nahk siidiseks.

Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi- ja liigesevalude ning stressi korral. Massaaž mõjub vananevale nahale toniseerivalt ja trimmivalt. Vastunäidustuste puudumise korral võib meemassaaži teha ka näole. See toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka.

Pärast meemassaaži on soovitatav tarbida vedelikku. Massaažis on soovitav käia kord nädalas. Tselluliidi puhul saab paremaid tulemusi 8-10 kordse ravikuuriga.

Meemassaaž ei sobi inimestele kes on mee vastu allergilised.

HINNAKIRI

Armas klient! Kui oled otsustanud valida meiepoolt pakutava teenuse ja külastad meid esmakordselt, siis on vajalik täita anomneesileht, et saaksime paremini koos veenduda valitud teenuse sobivuses Sinule. Vali allpool endale sobiv anomneesilehe täitmise viis.

  • Anomneesilehe saab täita digitaalselt e-vormina.
  • Anomneesilehe saab täita enne seansi kohapeal. Varu selleks pisut aega ning tule kohale 10 min. varem.